Новая Каховка» Новости» Комунальний заклад «ЦМЛ м.Нова Каховка» став неприбутковим підприємством
2019-01-03 | Администратор|

Комунальний заклад «ЦМЛ м.Нова Каховка» став неприбутковим підприємством

20 грудня 2018 року рішенням 56 сесії Новокаховської міської ради 7 скликання №1642 «Про створення комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» завершився процес перетворення колишнього комунального закладу «ЦМЛ м.Нова Каховка». Про це 26 грудня зроблено запис в Єдиному державному реєстрі підприємств, організацій України (ЄДПРОУ).
Таким чином Новокаховська міська лікарня, до речі, однією з перших на Херсонщині, завершила всі необхідні юридичні дії в рамках медичної реформи, що набирає обертів в Україні.

Про це редакцію Онлайн Нова Каховка проінформував головний лікар новоствореного підприємства Ігор Гайдаманчук.
Все це зроблено з метою реалізації головного принципу медичної реформи «гроші ходять за пацієнтом».

Зараз в країні іде процес відпрацювання фінансової взаємодії між Національною службою здоров’я України, через яку буде йти фінансування всієї медичної галузі, та лікувальних закладів вторинної спеціалізованої медичної допомоги в стаціонарах та поліклініках. За планом цей процес повинен запрацювати з 1 липня 2019 року.
Фінансовий зиск від переходу до концепції «гроші ходять за пацієнтом» наприкінці минулого року вже відчули медичні працівники первинної ланки, Центрів первинної медико-санітарної допомоги. Заробітна плата сімейних лікарів та дільничих терапевтів по місту Нова Каховка складає до 16 тис. грн.

В організаційному плані перетворення розширює права керівництва лікарні щодо утримання необхідної кількості лікарів тієї чи іншої спеціалізації за фактичною потребою, а не за встановленою наказом Мінздраву нормою. Та ж можливість буде і в питанні утримання спеціалізованих відділень лікарні.

Сподіваємось, що проведені зміни принесуть зиск як лікарям та медичному персоналу лікарні, так і усім потенційним клієнтам закладу – мешканцям Новокаховської громади.

Матеріали Onlne Нова Каховка

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх