Новая Каховка» Новости» Новорічні дарунки новокаховчан отримали на передовій бійці 57-ї ОМБр
2019-01-03 | Администратор|

Новорічні дарунки новокаховчан отримали на передовій бійці 57-ї ОМБр

Напередодні Новорічних свят відбулася чергова поїздка новокаховської делегації на передову в розташування 57-ї окремої мотопіхотної бригади, яка з минулого року постійної дислокується у Новій Каховці. Нині ж її бійці перебувають в зоні проведення ООС. Про це повідомив волонтер, підприємець, депутат міської ради Олександр Афанасьєв.
Новорічні подарунки бійцям заздалегідь готували школярі, їх батьки і педагоги НВК №2, ЗОШ №3, 6, 8, які вирішили поділитися святковим настроєм, зігріти теплом і турботою українських захисників.
Бійці щиро подякували всім, хто долучився до привітань та збору допомоги військовим: міському голові Володимиру Коваленку, волонтеру Анатолію Обельцю, директору з безпеки «ПРАТ Чумак» Олександру Бойку, родина якого передала 50 кг смачного сала, Роману Савічу за яблука та інверторну сварку для окремої реактивної артилерійської батареї, Сергію Коханову за допомогу в придбанні ліків.

Також величезна подяка всім небайдужим людям, які подбали про те, щоб українські бійці на передовій відчули чарівність новорічних та різдвяних свят, отримали приємні і такі бажані подарунки з дому.
Під час наради 2 січня 2019 року міський голова Володимир Коваленко подякував своєму раднику Володимиру Федченку і депутату міської ради Олександру Афанасьєву, які з представниками відділів культури, освіти побували на передовій і передали подарунки і необхідну допомогу бійцям.

«Ми будемо постійно допомагати нашим бійцям. І ви всі будете до цього причетні», – звернувся до керівників міський голова. – В бюджеті міста передбачено кошти на надання такої підтримки. Наступна делегація вирушить з допомогою військовим наприкінці січня 2019 року».

Крім того, Володимир Коваленко зазначив: в системі Управління з надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення необхідно визначити працівника, який відповідатиме за питання, пов’язані з бригадою територіальної оборони міста – місце розташування, питання збереження майна. Це не додаткова штатна одиниця – в штаті управління є потрібні працівники. На потреби територіальної оборони будуть направлені кошти з міського бюджету.Матеріали Online Нова Каховка

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх