Нова Каховка» Новини» Акція до Всесвітнього дня хоспісної та паліативної допомоги
2011-10-13 | Адміністратор|

Акція до Всесвітнього дня хоспісної та паліативної допомоги

З 06 по 10 жовтня 2011 року у м. Нова Каховка, за ініціативою Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради та за участю навчальних закладів міста - Державного навчального закладу ПТУ- 14, Новокаховського професійного електротехнічного ліцею, Новокаховського вищого професійного училища, Електромеханічного технікуму, Новокаховського коледжу Таврійського Державного агротехнологічного університету, Новокаховського гуманітарного інституту Вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна - відбулася благодійна акція, присвячена Всесвітньому дню хоспісної та паліативної допомоги «Багато хвороб, багато життів, багато голосів».
Акція проводилася згідно з Концепцією благодійної кампанії з метою збору коштів на придбання медичного обладнання Херсонській обласній дитячій лікарні для надання допомоги онкохворим дітям та на придбання знеболювальних препаратів пацієнтам Херсонського обласного протитуберкульозного диспансеру.
Активну участь в організації збору коштів взяли волонтери Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - студенти навчальних закладів міста. Одночасно зі збором коштів проводилася роз’яснювальна робота серед молоді міста щодо профілактики захворювань та ведення здорового способу життя.
Загальними зусиллями зібрано 2 307 грн., кошти були перераховані на рахунок обласного осередку Ліги соціальних працівників України для подальшого використання за призначенням.
Щиро дякуємо всім, хто не зостався байдужим до чужого горя та взяв участь у акції.Лист редактору | Версія для друку | Вгору