Новая Каховка» Новости» «Свято осені» завітало в гості до маленьких «Журавлят»
2018-11-08 | Администратор|

«Свято осені» завітало в гості до маленьких «Журавлят»

В дитсадку «Журавлик» комбінованого типу Новокаховської міської ради (завідувач – Дудник Т.А.) з 02-08.11.2018 року пройшли святкові осінні ранки для вихованців інклюзивних груп.
Свято осені в нашому дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. Аби у святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку для дітей з вадами зору, музичний керівник Сіренко Наталія Вікторівна зробила цікавий дизайн музичної зали, для кожної офтальмологічної групи підібрала оригінальні дитячі костюми та чудові сюжетні сценарії святкових осінніх дійств: «Веселий вулик», «Як гарбузик шукав собі друзів» та «Гарбузова родина».
У святі взяли активну участь діти старших спеціалізованих груп №11,12 вихователі Горбатова Н.М., Ксензова О.М., Кравченко М.Г.,Груздєва О.В.) та молодшої групи №7 (вихователі Сметанка С.М., Рильцева О.Ю.). Вони із задоволенням танцювали, співали, розповідали вірші про осінні зміни в природі, життя рослинного та тваринного світів. Особливо дітям сподобалось грати в цікаві музично–дидактичні ігри. А наприкінці свята діти отримали гостинці від «Королеви Осені» – смачні смаколики та фрукти.


ДС «Журавлик»Письмо редактору | Версия для печати | Наверх