Новая Каховка» Новости» Нарада з керівниками садових та дачних товариств
2018-11-08 | Администратор|

Нарада з керівниками садових та дачних товариств

06 листопада під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Василя Акуленка відбулася нарада з керівниками садових та дачних товариств. Розглядалося декілька питань. Основним питанням було боротьба з крадіжками на дачах. На нараду запросили заступника начальника Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області Сергія Стадніка та старшого дільничного офіцера поліції Олексія Кулика.
Емоційно виступила голова садового товариства «Луч» Світлана Шумова. Основні скарги були на роботу Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області, які не вживають дієвих заходів щодо крадіжок на садових ділянках. Крадуть садовий інвентар, врожай. Її підтримали голови товариств «Енергія», «Дружба». Голова товариства огородників «Південний» поділилася своїм досвідом співпраці з КП «Муніципальна охорона»: реагують швидко та ефективно.
До обговорення проблеми залучилися представники Новокаховського ВП ГУНП, які надали номери своїх телефонів та пообіцяли розібратися з конкретними зверненнями.
В обговорені другого питання, підняття тарифів на міських автобусних маршрутах, взяли участь - заступник міського голови Олег Тарабака, начальник відділу галузей економіки Тетяна Мандебура, директор ПКП «Автоцентр» Євген Позняк
Перед присутніми виступила представник ФОП Перетятько з розрахунками щодо збільшення плати за проїзд по місту з 4-х до 8 гривень. Олег Тарабака зазначив, що ціни не піднімали з 2015 року, незважаючи на підвищення цін на паливно-мастильні матеріали, запасні частини, автомобільні шини, збільшення в два рази мінімальної заробітної плати. Звичайно, що ціни не будуть піднімати в два рази. Попереду будуть ще громадські слухання, але підняття цін на проїзд не уникнути.


Письмо редактору | Версия для печати | Наверх