Новая Каховка» Новости» Шановні землекористувачі та землевласники!
2018-11-07 | Администратор|

Шановні землекористувачі та землевласники!

На 48-ій сесії міської ради 7-го скликання від 06.06.2018 року були прийняті рішення:
№1395 “Про встановлення ставок із сплати земельного податку на території міста Нова Каховка на 2019 рік”;
№1396 “Про ставки орендної плати за землю на території міста Нова Каховка на 2019 рік”.
Зазначені рішення визначають порядок та розмір сплати за землю, що знаходиться у власності та користуванні, на території нашого міста у 2019 році відповідно до вимог Податкового кодексу України.
Звертаємо вашу увагу, що окрім розподілу земельних ділянок за цільовим призначенням у рішенях міської ради є додатковий пункт, який визначає, що плата за земельні ділянки будь-якої категорії, на яких встановлено факт використання земельних ділянок не за цільовим призначенням (або невикористання взагалі), визначених в правовстановлюючих документах на землю (в тому числі й межах відповідного коду цільового призначення) (за рішенням робочої групи з перевірки Правил благоустрою на території м.Нова Каховка ) встановлюється в максимальному значенні, що становить 3% від нормативної грошової оцінки землі для податку та 12% від нормативної грошової оцінки землі для оренди.
Під час засідань (в тому числі й виїзних) робочої групи з перевірки Правил благоустрою на території м.Нова Каховка (голова робочої групи – заступник міського голови Тарабака О.А.) була виявлена значна кількість суб'єктів оподаткування, які використовують землю з порушеннями: не за цільовим призначенням, ділянки знаходяться в жахливу санітарному стані або не використовують взагалі вже багато років. Так особливу увагу було звернено на масив індивідуальної житлової забудови, який знаходиться по вул.Ріхарда Зорге, в районі гаражного кооперативу “Славутич” та по вул.Соборна, за автозаправочною станцією.
Звертаємо увагу власників земельних ділянок, що у разі відсутності будь-яких дій направлених на поліпшення стану цих ділянок та використання їх за призначенням, на 2019 рік їм буде встановлено ставку земельного податку у розмірі 3% від нормативної грошової оцінки (замість 0,03%). У разі несплати нарахованих сум буде вирішуватися питання про їх стягнення та припинення права власності на зазначене майно. Дякуємо за порозуміння та повагу до законодавства.


Відділ земельних відносин та комунальної власності

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх