Нова Каховка» Новини» Робоча нарада
2018-11-06 | Адміністратор|

Робоча нарада

Перший тиждень листопада розпочався для колективу «Інклюзивно-ресурсного центру» Новокаховської міської ради з робочої наради у міського голови Володимира Івановича Коваленка.
Директор центру Марина Скрипнікова представила всіх працівників новоствореної комунальної установи «ІРЦ» та розповіла про специфіку роботи кожного спеціаліста відповідно існуючих вимог.
Володимира Івановича цікавила кількість та склад контингенту дітей, які охоплені корекційною роботою логопедичного, психологічного, дефектологічного напрямків; умови проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки стану розвитку дитини й моніторинг успішності наданої допомоги. В процесі роботи тривало обговорення умов і перспектив подальшої діяльності Центру, його оснащення та відповідного забезпечення.
Колектив інклюзивно-ресурсного центру висловив щиру вдячність міському голові Коваленку В.І. за блискавичне реагування на державні нововведення щодо дітей з особливими освітніми потребами, за особисту думку у питанні першочергової допомоги таким дітям, розуміння й всебічну підтримку.


КУ «Інклюзивно-ресурсний центру»Лист редактору | Версія для друку | Вгору