Новая Каховка» Новости» Робота з особами засудженими до покарання, без позбавлення волі
2018-11-06 | Администратор|

Робота з особами засудженими до покарання, без позбавлення волі

Життя людини тернисте та непередбачуване, наразі ти поважна людина, маєш родину, роботу та коло друзів відповідно власних вподобань. Але існують негативні фактори, які можуть спричинити втрату всього, такого важливого для тебе. Кожна людина може помилитися, і повернути «не туди», головне вчасно зупинитися та зрозуміти, наскільки все хитке та крихке в житті і за помилки треба відповідати.
Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради є закладом, який працює з особами які засуджені до покарань без позбавлення волі. Головним завданням центру є надання комплексної соціально-педагогічної, психологічної, юридичної, соціально-економічної, інформаційної допомоги тим, хто потребує підтримки.
З метою запобігання скоєння злочинів та правопорушень з вказаними категоріями осіб здійснюється ряд профілактичних заходів. Щомісяця вони з’являються на консультацію до центру та отримують ряд послуг направлених на усвідомлення засудженими цінностей людського життя, дотримання норм та правил у суспільстві, недопущення повторних злочинів та розуміння наслідків своїх дій. На обліку центру наразі перебуває 50 осіб, які засуджені до покарання без позбавлення волі, загалом надано 170 соціальних послуг.
Основними принципами діяльності центру є законність, системність, доступність, конфіденційність, відповідальність за дотримання етичних, правових норм під час надання допомоги. А кінцевим результатом роботи з особами вищезазначеної категорії - побудити інтерес до своєї особистості, власних позитивних якостей, задуматися про своє життя, майбутнє та налаштувати на позитив, який буде спонукати до гарних вчинків.


Центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молодіПисьмо редактору | Версия для печати | Наверх