Новая Каховка» Новости» Експлуатація будівель та споруд - обов’язок власника
2018-11-06 | Администратор|

Експлуатація будівель та споруд - обов’язок власника

Протягом останніх років будівельними організаціями міста виконі значні обсяги будівельно-монтажних та ремонтних робіт на об’єктах міської комунальної власності у тому числі на покрівлях бюджетних установ. Вкладені великі бюджетні кошти, але ефективність їх використання залежить від умов експлуатації будівель та споруд.
Кожна бюджетна установа має затверджені Положення про безпечну і надійну експлуатацію будівель та споруд, мета якого виконати заходи по забезпеченню їх збереження шляхом належного догляду, своєчасного і якісного проведення ремонту, а також запобігання виникненню аварійних ситуацій.
Зараз слушна нагода ретельно перевірити несучі та огороджувальні конструкції будівель і споруд та вжити заходів щодо усунення різного роду щілин і зазорів, щільність примикань до парапетів та вентиляційних шахт, стан «вітрових дошок» та ін.
Необхідно перевірити підготовленість покриттів будівель до зчищення снігу а також стан водозливних жолобів і водостоків. Регулярно здійснювати очищення поверхні покрівель та зливових лійок від листя.
У кожній бюджетній установі для цього є відповідні штатні одиниці.
Від належної експлуатації будівель та споруд залежить їх стан, термін «життя», а от же і безпека працюючих.
Запобігти нештатній ситуації значно дешевше, ніж її ліквідувати.
   


Відділ капітального будівництва

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх