Новая Каховка» Новости» Надання правової допомоги громадянам постраждалих від злочинних дій Російської Федерації в Україні
2018-10-10 | Администратор|

Надання правової допомоги громадянам постраждалих від злочинних дій Російської Федерації в Україні

У 2015 році було засновано незалежну громадську організацію «Сила права». На даний момент в мережі руху знаходяться 25 юридичних офісів у 22-х регіонах України. «Всеукраїнський громадський рух «Сила права» - правозахисна організація, яка допомагає громадянам отримати компенсацію матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.
Громадяни, які постраждали від злочинних дій Російської Федерації в Україні мають право на безкоштовну консультацію та правову допомогу у підготовці та супроводі позовної заяви з моменту її подання до суду до фактичного отримання компенсації завданої шкоди.
Безкоштовна правова допомога надається наступним категоріям громадян:
- родинам загиблих військовослужбовців;
- військовослужбовцям, які отримали поранення, каліцтва та психологічні травми;
- військовополоненим та цивільним особам, що перебували в незаконному утриманні;
- вимушеним переселенцям з окупованих територій АР Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей;
- громадянам, які втратили особисте майно.
Звернутися за допомогою та отримати консультацію можна у найближчій приймальні громадського руху «Сила права», яка знаходиться за адресою вул.. 200 років Херсону, 38, корпус 5, м. Херсон, або за телефоном 050-477-34-44.
Інформацію про розташування, графік роботи, контактні дані регіональних юридичних приймалень можна отримати на сайті руху «Сила права» www.sila-prava.org.

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх