Новая Каховка» Новости» День учителя у Дніпрянській школі
2018-10-09 | Администратор|

День учителя у Дніпрянській школі

«Зі святом! Ледь схилились віти клена!
Зі святом! Ронить осінь жовтий лист!
Зі святом! Уклонімося доземно»

Всім педагогам за розум їх і хист!» - такими словами розпочався святковий концерт, присвячений Дню учителя, який відзначили у Дніпрянській школі 5 жовтня 2018 року. На початку свята до присутніх колег зі словами привітання звернулася директор школи Лілія Микитенко. Віршами, піснями і танцями діти висловлювали безмірну подяку і повагу своїм наставникам за їх таку нелегку і таку потрібну учительську працю. Змістовним був виступ наймолодших – учнів початкової школи. Зачарували своїм співом Потапкіна Карина, Єремізіна Євгенія, Задорожня Діана, розвеселили присутніх виступом Мартовська Олександра, Колоколов Микита, Павлюк Андрій, Білоножко Максим. Яскравим доповненням концертної програми був номер танцювального колективу «Перлина»(керівник Ольга Артюх).

Вели концертну програму Діана Масюткіна та Андрій Павлюк.
День учителя – особливий день. Його з нетерпінням чекають старшокласники. Чому? Бо за шкільною традицією вони мають можливість стати учасниками Дня дублера, тобто замінити вчителів на уроках і на собі відчути, як важко буває їх наставникам, коли учні не слухають, порушують поведінку. До речі, беручи участь у такому заході,багато хто із старшокласників визначається зі своєю майбутньою професією – професією учителя. Найбільш активними були одинадцятикласники, хоча і бажаючі учні 10 класу могли приєднатися до активістів і не пошкодували. У цьому році випробувати себе у ролі вчителя змогли батьки: Паляничка О.В., Бурлаченко В.В., Теребило Ю.М., Ольховська А.О., Масюткіна І.В., Вороніна Т.В., Венжега Т.А., Ступіна Н.А., Власенко А.І., Костюк О.В., Клименко Н.В., Федорова Т.О., Тютюнник В.Ю., Лановська К.І.,Погорельцева О.О., минулорічна випускниця Шагова Єлизавета. Після проведення уроків відбулася прес-конференція. Учасники заходу обмінялися враженнями, подякували за довіру ,привітали вчителів із професійним святом.
Приємним сюрпризом для вчителів були фруктові букетики, ініціаторами створення яких стали Катерина Храпанова та Поліна Кучеренко, дерево побажань в учительській, створене фантазією найстарших – учнів 11 класу, яскраво прикрашена музична зала учнями 10 класу, креативна презентація до святкового концерту, робота Ірини Ступіної.

І учні, і вчителі були задоволені. Всі присутні дякували організаторам проведення заходів до Дня вчителя – Олені Храпановій, Тетяні Богачук, Раїсі Фединяк, а також членам учнівського самоврядування.


Дніпрянська ЗОШ


Письмо редактору | Версия для печати | Наверх