Новая Каховка» Новости» Новини: в Україні офіційно запрацював Фонд енергоефективності
2018-08-03 | Администратор|

Новини: в Україні офіційно запрацював Фонд енергоефективності

Про це повідомила прес-служба Мінрегіону: “Офіційно зареєстровано державну установу „Фонд енергоефективності України“ як юридичну особу і внесено відповідний запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань”, - йдеться у повідомленні.
Виконуючим обов’язки директора Фонду енергоефективності було призначено Юлію Головатюк-Унгуряну.
На сьогоднішній день вже прийнято 8 з 9 необхідних постанов КМУ, які регламентують роботу Фонду. Найближчим часом Урядом буде прийнято постанову про збільшення статутного капіталу Фонду до 1,6 млрд грн. І сьогодні зміни до постанов та збільшення статутного капіталу дадуть можливість працювати над його структурою.
Найближчим часом буде розпочато процедуру конкурсного відбору членів наглядової ради Фонду, куди увійдуть два представники Кабміну, один незалежний представник від донорських організацій та ще два представники, які обиратимуться на незалежному конкурсі. Як підкреслили у Мінрегіоні, завдяки злагодженим зусиллям міжнародних партнерів Офісу підтримки і впровадження реформ при Мінрегіоні було зроблено великий об’єм роботи по запуску Фонду енергоефективності. “Ми забезпечили фінансову основу для роботи Фонду енергоефективності, збільшивши його статутний капітал до 1,6 млрд.грн. Ці кошти були закладені у Держбюджеті на 2018 рік. Це дозволить запустити повноцінну роботу Фонду, а також впровадження його програм з енергоефективності у житловому секторі”, - прокоментував ухвалене рішення віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко. Водночас він нагадав, що крім бюджетних коштів, програми Фонду співфінасуватимуться міжнародними партнерами. Нагадаємо, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) бере участь у фінансуванні програми підтримки енергоефективності в житловому секторі (UREEFF), яка полягає у залученні таких інвестицій IQ energy. Її загальний обсяг складає 15 мільйонів євро.

За інформацією отриманою із сайту: http://www.unn.com.ua/uk/news/1743245-u-teplikh-kreditiv-zyavilos-yedine-vikno-vse-pro-fond-energoefektivnosti


Відділ комунального господарства»

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх