Новая Каховка» Новости» Оголошення про проведення конкурсу Фондом «Монсанто»
2018-07-10 | Администратор|

Оголошення про проведення конкурсу Фондом «Монсанто»

Відділ управління проектами Новокаховської міської ради доводить до відома громадських організацій, сільської та селищної рад, що Фондом «Монсанто» оголошено про початок чергового періоду прийому заявок соціальних проектів, який триватиме з 01 липня до 31 серпня 2018 року, за такими напрями:
1. Надання базової освітньої підтримки, спрямованої на покращення освіти в сільських громадах, у тому числі за рахунок підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів та академічних програм, які збагачують чи доповнюють шкільні програми.
2. Забезпечення критичних потреб громад за рахунок підтримки неурядових організацій, що надають допомогу для продовольчої безпеки, санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та різноманітних інших потреб.
Мінімальний розмір гранту, що може бути наданий – 25 тис. доларів США. Проекти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії «Монсанто». Проектна діяльність може бути розрахована на період до 12 місяців. Заявники повинні надати підтвердження проведення нещодавнього зовнішнього аудиту фінансів організації за міжнародними стандартами. Організації-заявники повинні бути зареєстровані принаймні за два роки перед поданням заявки.
З 1964 року Фонд «Монсанто» працює заради значного та значимого поліпшення життя людей. Фонд «Монсанто» намагається бути інноваційним лідером філантропії, надаючи допомогу сталому розвитку громад, які цього потребують, в усьому світі, та фокусується на зміцненні як фермерських громад, так і тих громад, де працюють та живуть співробітники компанії.
Для того, щоб отримати запрошення для подання заявки, потрібно надіслати опис організації та короткий опис проекту англійською мовою через форму за адресою www.monsantofund.org/contact-us/. Якщо фонд «Монсанто» буде зацікавлений підтримати проект, його представник надасть код запрошення, який потрібно буде ввести під час подання заявки. Форма заявки та інструкція до її заповнення (англійською мовою) знаходиться за посиланням: http://www.monsantofund.org/grants/international у рубриці «Preview Application».
У разі виникнення питань щодо участі у конкурсі просимо звертатись до відділу супроводження проектів Департаменту інвестиційної та промислової політики Херсонської обласної державної адміністрації: контактна особа – Посунько Сергій Володимирович, тел. (0552) 26-22-56.


Відділ управління проектами

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх