Новая Каховка» Новости» Творча зустріч вихованців табору «Сонечко» Дніпрянської ЗОШ з письменником та художником Анатолієм Кичинським
2018-06-11 | Администратор|

Творча зустріч вихованців табору «Сонечко» Дніпрянської ЗОШ з письменником та художником Анатолієм Кичинським

Роль митця в історії людства завжди була знаковою, бо він є взірцем мудрості, гідності, чесного служіння справедливості, прикладом для наслідування. Саме з таким великим митцем, поетом, художником, патріотом і просто щирою людиною, Анатолієм Івановичем Кичинським, зустрілись та познайомились 7 червня вихованці ІІІ загону пришкільного табору «Сонечко», який працює при Дніпрянській ЗОШ.
Поет декламував нам свої твори, розповідав власні історії з життя. Ми були вражені його винятковим обдаруванням, вишуканим поетичним смаком і чарівною феєрією неповторного звукопису. Крім того, що ми познайомилися з його поезією, нам випала чудова нагода помилуватися його картинами.
Завдяки директору Дніпрянської ЗОШ Лілії Микитенко шкільна картинна галерея поповнилася трьома картинами художника, а бібліотека отримала в подарунок збірку поета «Вполювання вітру».
Ця зустріч надовго запам’ятається вихованцям табору, бо у дитячих душах вона запалила вогник творчості та натхнення. Ми впевнені, що Анатолій Іванович ще не раз порадує нас своїми поетичними творами та справжніми художніми шедеврами.
Для вихованців ІІ загону також була організована зустріч з фахівцем із соціальної роботи Новокаховської МЦСССДМ Юлією Загурською, яка прочитала лекцію «Права дитини. Обов’язки дитини. Безпека життєдіяльності».


Раїса Фединяк,
старший вихователь табору «Сонечко»
Дніпрянської школи

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх