Новая Каховка» Новости» Негативний вплив сучасного інформаційного простору на психічне та фізичне здоров’я дитини
2018-06-08 | Администратор|

Негативний вплив сучасного інформаційного простору на психічне та фізичне здоров’я дитини

Інформаційний простір – це світ інформації навколо людини, сукупність усіх видів інформації. Черпаємо ми її через газети, журнали, книги, радіо, телепрограми та Інтернет-сайти.
Від народження діти не володіють здатністю критично мислити, це формується тривалий період, з формуванням особистості та з досвідом. Все, що оточує майбутнє покоління сприймається ними як норма. Діти поступово переходять на підтримання мозкової активності технологічними засобами прогресу, опрацьовуючи інформацію яку черпають з глобальної інформаційної бази, що є на даний момент небезпечно.
Фахівці міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради проводять профілактичні заходи щодо попередження технологічних залежностей у дітей. Під соціальним супроводом знаходиться 19 сімей у яких виховується 38 дітей, через тимчасові труднощі дані родини опинились в складних життєвих обставинах. Всі сім’ї в травні місяці поточного року були відвідані за місцем проживання та отримали консультації, щодо ризиків безконтрольного використання комп’ютера, мережі Інтернет, мобільних телефонів їхніми дітьми. Адже школярі, в основній масі, виступають пасивним інформаційним споживачем.
Високий рівень психічного здоров’я та гармонійний розвиток особистості будуть забезпечені тоді, коли людина з дитинства розвиватиметься і житиме в умовах сприятливого психогігієнічного інформаційного середовища.
         

Міський центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх