Новая Каховка» Новости» Чемпіонат Херсонської області з футболу серед юнаків (U-14)
2018-06-08 | Администратор|

Чемпіонат Херсонської області з футболу серед юнаків (U-14)

06 червня 2018 року на головній міській арені стадіону «Енергія» відбувся футбольний матч за ІІІ місце в чемпіонаті Херсонської області з футболу серед юнаків 2004-2005 року народження між командами «Енергія» (Нова Каховка) і командою «Освіта» (Херсон).
Вже у першому таймі наша команда провела декілька результативних атак, і одразу стало зрозуміло, хто в цьому поєдинку є господар. Другий тайм розпочався з рахунком 7:0, а після другого не менш вдалого тайму гра закінчилася із результатом 10:1 на користь господарів міста Нової Каховки.
За підсумками сезону 2017-2018 років у Чемпіонаті Херсонської області з футболу серед юнаків 2004-2005 року народження наша команда «Енергія» посіла ІІІ місце! Команда та гравці отримали грамоти, медалі та кубок від Херсонської обласної федерації футболу (президент федерації Гордєєв Андрій Анатолійович) .
Щиро вітаємо наших юних футболістів та їх тренера Бакуліна Анатолія Миколайовича з бронзою, бажаємо їм подальших перемог на турнірах, кубках та чемпіонатах!


Відділ у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх