Нова Каховка» Новини» Обласний фестиваль бібліотечних волонтерських бригад «KsVolonterFest-2018»
2018-06-08 | Адміністратор|

Обласний фестиваль бібліотечних волонтерських бригад «KsVolonterFest-2018»

1 червня об 11-00 в актовій залі Херсонської музичної школи №1 відбулися показові виступи та церемонія нагородження лауреатів обласного фестивалю бібліотечних волонтерських бригад «KsVolonterFest-2018» — підсумкового заходу першого року реалізації п’ятирічної обласної бібліотечної акції на підтримку дитячого читання «Мрій! Читай! Досягай!»
Оскільки сама акція спрямована на стимулювання дитячого читання з використанням волонтерства, то виступ читачів міської бібліотеки для дітей яскраво і лаконічно показав, що читання є захоплюючим заняттям та складовою життєвого успіху.
Дітям надзвичайно сподобалось брати участь в пізнавально-розважальному євроквесті «Ми – українці! Ми - європейці». Крім того, вони мали змогу ознайомитись з бібліотечним фондом Обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.
У Шевченківському парку, дітей-учасників Фестивалю очікував приємний сюрприз: тут працівники бібліотеки підготували для них цілу низку цікавих розваг «у читальні під відкритим небом».
Тим часом бібліотечні працівники мали нагоду взяти участь у професійному модулі «Про Читання дітям», за програмою якого обмінялись досвідом участі своїх бібліотек у акції «Мрій! Читай! Досягай!», а також на конкурсних засадах презентували власні креативні інноваційні ідеї для участі у Міжрегіональному ярмарку «БібліоКре@тив-2018».
Команда бібліотечних волонтерів «МИ» та заступник директора по роботі з дітьми Карпенко В.І. повернулися з яскравими враженнями і з Дипломом лауреатів фестивалю та сертифікатом на книжкові подарунки від організаторів акції.


Людмила Петрова, директор ЦБСЛист редактору | Версія для друку | Вгору