Новая Каховка» Новости» Подорож до шкільної картинної галереї вихованців табору «Сонечко» при Дніпрянській ЗОШ
2018-06-06 | Администратор|

Подорож до шкільної картинної галереї вихованців табору «Сонечко» при Дніпрянській ЗОШ

Дніпрянська ЗОШ – одна з небагатьох шкіл м.Нова Каховка, в якій є картинна галерея. Для учнів ІІІ загону табору «Сонечко» була проведена екскурсія до галереї. Цікавинкою є те, що багато полотен написані художниками-мешканцями смт.Дніпряни (Компаніченко М. «Финская деревня», Черняк А. «Кактус», Савченко Т. «Дніпрянська школа», Розновський Г. «Половодье», Рашевська О. «Осінній пейзаж», Михайлова Ю. «Натюрморт» і т.д.).
Незвичайна історія картини «Финская деревня». У 1942 році художника М.Компаніченка разом з іншими односельцями хотіли відправити до Німеччини. Дорогою він утік, вступив до лав Радянської Армії. Захищаючи Батьківщину, загинув, але спогад про нього живе і сьогодні. Кожен, хто зупиняє погляд на картині, подумки згадує її автора. Родичі художника подарували картину Дніпрянській школі. Кожне художнє   полотно – це доля людини, автора цього шедевру. Діти були вражені, інформація для них була новою.
Життя вихованців табору «Сонечко» при Дніпрянській школі цікаве і урізноманітнене. Діти з великим задоволенням переглянули мультиплікаційний фільм «Курча Ципа», взяли участь в обговоренні, на перший погляд, дитячих, але таких важливих проблем, як родинні відносини, довіра батьків, відповідальність дітей за вчинки.


Вихователь табору «Сонечко»
Ірина Ремньова
Дніпрянська ЗОШ

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх