Новая Каховка» Новости» До Міжнародного дня захисту дітей
2018-06-05 | Администратор|

До Міжнародного дня захисту дітей

1 червня Україна, як і десятки країн в усьому світі, відзначає Міжнародний день захисту дітей, проводячи різноманітні заходи з метою посилення уваги громадськості до проблем дітей та необхідності захисту прав неповнолітніх.
Як і завжди, не стоїть осторонь й наше місто. Церквою «Слово віри», (пастор Золотар С. Л.), спільно з управлінням праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради (Стоянчук О.М.), було організовано та проведено святковий захід для малечі та їх батьків на дитячому майданчику біля ПТУ №14, що розташоване у мікрорайоні «Сокіл». Розважали дітей казкові герої з улюблених мультфільмів та кумедні клоуни. Також, для діточок проводилися різноманітні конкурси та ігри в яких, за традицією, брали участь ще й їх батьки. Все це відбувалося у атмосфері веселощів, свята та радості. Жодна дитина не залишилася без уваги, подарунків та морозива від організаторів та благодійників. Дивлячись на задоволених дітей, ми віримо, що їх чекає щасливе майбутнє. Їхні сяючи очі та посмішки є для нас найвищою подякою.
У організації та проведенні свята для наших дітлахів прийняли участь громадська організація УБД та ветеранів АТО «Біла стріла» ( Марков Д.) та підприємець Скорик С., якими підготовлено подарунки та солодощі для наших маленьких жителів.
Також, окрема подяка директору Державного навчального закладу "Професійно-технічне училище № 14 м. Нова Каховка" Сердюку І. В., за можливість проведення дитячого свята та забезпечення звукової апаратури електрикою.


УПСЗН
Письмо редактору | Версия для печати | Наверх