Новая Каховка» Новости» Благодійна акція «Черешенька!»
2018-06-05 | Администратор|

Благодійна акція «Черешенька!»

31 травня - 01 червня 2018 року для підопічних територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) завдяки благодійності директора ДП «ДАФ ім. Солодухіна» Давиденка Сергія Вікторовича відбулась ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ благодійна акція «ЧЕРЕШЕНЬКА!».
Вже не вперше директором ДП «ДАФ ім. Солодухіна» Сергієм Давиденко пропонується допомога благодійної справи для одиноких престарілих громадян та інвалідів, якими опікується територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).   
Одинокі хворі громадяни похилого віку та інваліди отримали смачненькі черешеньки. Громадянам, які не мають змогу вийти на вулицю та приковані до ліжка отримали вітамінну допомогу через соціальних робітників територіального центру, які рознесли за адресами проживання громадян.
Також в ході організації та проведення Всеукраїнської акції «Милосердя» керівником ДП «ДАФ ім. Солодухіна» здійснюється допомога фруктами та овочевою продукцією.
За надану допомогу висловлюємо щиру подяку директору Давиденку Сергію Вікторовичу, який забезпечив одиноких громадян та осіб з інвалідністю солодкими черешнями.
Колектив територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та підопічні відділень територіального центру вдячні за щедрість таких людей, які не чекаючи подяк проявляють співчуття до одиноких стареньких. А така увага сприяє їх активному довголіттю.


Територіальний центр соціального
обслуговування (надання соціальних послуг)







Письмо редактору | Версия для печати | Наверх