Новая Каховка» Новости» Один день із життя табору «Сонечко»
2018-06-05 | Администратор|

Один день із життя табору «Сонечко»

Розпочався другий тиждень перебування дітей у пришкільному таборі «Сонечко» ЗОШ№6 (директор Л.Гайсенюк). І хоча навчання в школі закінчилось зовсім недавно, дітлахи із задоволенням щоранку поспішають сюди , щоб поспілкуватися з товаришами, пограти в різні ігри, побувати на екскурсіях, дізнатися про щось нове і, звичайно, смачно поїсти.
Сьогоднішній день у таборі став цікавим для дітей і вихователів. Одразу після сніданку ми всі дружно вирушили на екскурсії: «Козачата» - до міської бібліотеки на зустріч з отцем Миколаєм,а «Барвінчата» та «Мовознавці» - до музею Анатолія Бахути.
Цікаво було спостерігати за дітьми, які уважно слухали розповіді отця Миколая. А працівники музею провели екскурсію «Анатолій Бахута – наш поет і наш земляк», супроводжуючи розповідь показом фотографій поета, його родини . Маленькі вихованці з задоволенням слухали ліричні вірші, байки, гуморески та віршовані казки відомого земляка.
Дорогою до школи   малеча ділилася враженнями від почутого та побаченого .
А в школі дітей вже чекав поет Кичинський Анатолій Іванович. Малеча з великим захопленням розглядала картини поета та слухала вірші. Море позитиву отримали вихованці, пританцьовуючи під пісні на слова Анатолія Івановича.
Сподіваємося, такі заходи допоможуть дітям краще зрозуміти, що нам, людям, треба жити в мирі та любові, творити якнайбільше доброго. День пройшов цікаво, весело, захоплююче.


Начальникпришкільного табору Л.Немчинова
ЗОШ № 6Письмо редактору | Версия для печати | Наверх