Новая Каховка» Новости» ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ. ЩО РОБИТИ І ДЕ ВЗЯТИ ГРОШІ?
2018-06-04 | Администратор|

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ. ЩО РОБИТИ І ДЕ ВЗЯТИ ГРОШІ?

Зростання тарифів змушує українців серйозно замислитися над питаннями енергозбереження та енергоефективності власного житла. Оскільки впливати на тарифну політику ми не можемо, в наших силах хоча б навчитися витрачати менше. Як це зробити, не докладаючи додаткових фінансових зусиль? Як мінімум, менше споживати. Звикли лити воду під час купання та миття посуду – навчіться користуватися нею розумно. Досі не вимикаєте електроприлади з розеток – почніть уже сьогодні! Звільніть батареї від меблів та декору, встановіть короткі штори або жалюзі. Проте ці заходи надто локальні. Для досягнення більш суттєвих результатів у сфері економії необхідно впроваджувати в будинках енергоефективні заходи, які принесуть його мешканцям чимало переваг: зменшення енергоспоживання, заощадження коштів сімейного бюджету на рахунках за комунальні послуги, створення комфортних умов проживання та підвищення вартості квартири чи будинку загалом.
Сьогодні держава надає населенню та ОСББ на це безповоротну грошову допомогу у рамках вже популярної Урядової програми з енергоефективності. Щотижня її учасниками стають все нові і нові ОСББ у різних регіонах країни.
Нещодавно Держенергоефективності спільно з проектами IFC, USAID провело опитування дослідження ефективності програми. Загалом було опитано 127 ОСББ/ЖБК, які вже впровадили заходи та отримали відшкодування від Уряду. Результат доводить: комплексна термомодернізації багатоповерхівки дає змогу майже удвічі зменшити рахунки за комунальні послуги для його мешканців.
До уваги усіх, хто зацікавлений в енергозбереженні, - успішні історії утеплення ОСББ-учасників Урядової програми з енергоефективності! Читайте, аналізуйте, порівнюйте дані «до» та «після» впровадження енергоефективних заходів та звертайтеся за консультацією до Call-центру при Держенергоефективності: (044) 296-71-60, 292-32-57.
e-mail: energoefect@saee.gov.ua, energoefect2@saee.gov.ua, energoefect3@saee.gov.ua.

За інформацією отриманою із сайту


Відділ комунального господарства

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх