Новая Каховка» Новости» Про перевірку місць відпочинку людей на воді
2018-05-16 | Администратор|

Про перевірку місць відпочинку людей на воді

З метою впорядкування місць масового відпочинку населення на водних об’єктах, розміщених на території Новокаховської міської ради, міським головою видано розпорядження від 10 травня 2018 року №167-р . У розпорядженні визначено конкретні завдання директору комунального підприємства "Екосервіс" Нікуліну В.М., Таврійському міському голові Різаку М.І., Дніпрянському селищному голові Білому А.А. щодо приведення пляжів, зон відпочинку, водноспортивних і прокатних човнових станцій, яхт-клубів та інших місць відпочинку людей на воді у відповідність до вимог нормативно-правових актів.
Для перевірки готовності вищезгаданих місць відпочинку людей на воді створено комісію на чолі із заступником міського голови Замковим В.М. Комісія працюватиме до 1 червня 2018 року.
За результатами роботи комісії, будуть визначені місця відпочинку людей на воді, які пройшли перевірку та відповідають всім вимогам. Перелік таких місць відпочинку буде опублікований на сайті міської ради та у засобах масової інформації.


Управління з питань надзвичайних ситуацій
та цивільного захисту населення

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх