Новая Каховка» Новости» Шукаємо кандидатів у батьки
2018-05-15 | Администратор|

Шукаємо кандидатів у батьки

Сім’я - найкраще середовище для життя та повноцінного, гармонійного розвитку дитини. Кожна дитина має право зростати в сімейному оточенні, в атмосфері любові, бо лише так повною мірою задовольняються її потреби та створюються оптимальні умови для успішної соціалізації. Але є діти, які за певних життєвих обставин залишились без батьківського піклування, то обов’язок забезпечення їхнього розвитку й виховання бере на себе держава.
Існує декілька форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: усиновлення, опіка та піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу. Велика увага приділяється такій альтернативній формі виховання як прийомна родина. Для здійснення соціального супроводження за прийомною сім’єю закріплюється фахівець із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради.
10-11 травня 2018 року провідний фахівець із соціальної роботи прийняв участь у тренінгу з підвищення кваліфікації спеціалістів: «Створення та соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу», який організував Херсонський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Даний захід був досить повчальним, адже спеціалісти центрів надають комплекс правових, психологічних, соціально-педагогічних, інформаційних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування прийомних сімей.
Переваги сімейного виховання, порівняно з інституційним, безперечні, оскільки тільки сім’я була і залишається для дитини природним, необхідним всеохоплюючим середовищем, орієнтованим на розвиток індивідуальних особливостей вихованця. На території Новокаховської міської ради функціонує три родини, які взяли на спільне виховання сім дітей, позбавлених батьківського піклування створивши на базі своїх родин прийомну сім’ю.
Якщо Вас зацікавила інформація щодо створення прийомної сім’ї, можете звернутися на консультацію до центру за адресою: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5 тел. 5-37-58.


Міський центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді
Письмо редактору | Версия для печати | Наверх