Новая Каховка» Новости» Чемпіонат України з футзалу, серед команд ветеранів 55+
2018-05-15 | Администратор|

Чемпіонат України з футзалу, серед команд ветеранів 55+

З 15 по 18 квітня 2018 року в м. Житомир відбувся чемпіонат України з футзалу, серед команд ветеранів 55+. У змаганнях брали участь вісімнадцаять команд, з різних регіонів України. Херсонську область представляла команда переможець регіонального відбору – команда «Енергія» м. Нова Каховка.
Ветерани команди «Енергія» 55+ на чолі із головним тренером Сергієм Бакаловим виражають слова щирої вдячності міському голові Володимиру Коваленко, першому заступнику міського голови та голові Громадської організації «Федерація футболу у м. Нова Каховка» - Леоніду Чурсинову, благодійному фонду Ігоря Колихаєва і особисто представнику фонду Наталії Лях за допомогу в організації поїздки на чемпіонат.
В інтерв’ю місцевій газеті головний тренер Сергій Бакалов розповідав про всі подробиці участі своєї команди на чемпіонаті. За підсумками зіграних матчів наша команда нажаль не змогла потрапити до топ-8 найкращих команд чемпіонату, однак проявив характер, зібравшись, і вже в матчі за 9 місце виборола перемогу над достойними суперниками.
Підтримаємо наших ветеранів та тренера команди Сергія Бакалова, та бажаємо їм перемог на чемпіонатах, турнірах і кубках.


Відділ у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх