Новая Каховка» Новости» Про проведення заходів із знищення карантинних організмів
2018-05-14 | Администратор|

Про проведення заходів із знищення карантинних організмів

Згідно із розпорядженням Новокаховського міського голови від 07 травня 2018 року №164-р затверджені фітосанітарні заходи щодо виявлення і знищення карантинних організмів на території міської ради та склад комісії з контролю за проведенням цих заходів. Особливу увагу рекомендовано звернути на ліквідацію амброзії полинолистої.
Відповідно до пункту 3 цього розпорядження відповідальність за виконання фітосанітарних заходів по знищенню карантинних організмів покладена на керівників суб’єктів господарської діяльності усіх форм власності, власників та орендарів земельних угідь та ділянок.
Порушення фітосанітарних правил та ухилення від здійснення фітосанітарних заходів передбачає адміністративну відповідальність.
Виконавчий комітет Новокаховської міської ради звертає увагу суб’єктів господарської діяльності, власників та орендарів земельних угідь та ділянок на необхідність своєчасного вжиття заходів по знищенню бур’янів, карантинних організмів на власних, орендованих та прилеглих земельних ділянках.


Екологічна інспекція

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх