Новая Каховка» Новости» У музеях минув День відкритих дверей
2018-05-14 | Администратор|

У музеях минув День відкритих дверей

8 та 9 травня музей історії міста Нова Каховка та картинна галерея ім. А.С.Гавдзинського гостинно відчинили свої двері. Заходи провели з нагоди відзначення в місті Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Музей історії міста провів для відвідувачів 3 екскурсії «Через війну вели дороги» (57 учасників) та 1 екскурсію «Уклін живим – загиблим слава» (17 учасників). Відкрили виставку музейних експонатів «Ми пам’ятаємо. Ми пишаємося», яку з зацікавленням переглянуло 250 осіб. Всього у святкові дні музей відвідало 900 осіб.
А на передодні (4 травня) відбувся урок мужності «Спасибі Вам, що ми не знаємо війни», на якому учнів НВК №2 зустрілися з ветераном війни Кобічевою Катериною Михайлівною.
Усі охочі змогли завітати і до картинної галереї. За два дні виставки відвідали 450 новокаховчан та гостей міста. На першому поверсі зал з творами живопису та графіки «Ніколи знову 1939-1945» із Державного фонду України. На другому – задовольнили смаки поціновувачів дві виставки живопису молодої мисткині із Кривого Рогу Анастасії Ярошевич та різнопланову виставку нашої землячки Інни Москаленко. Шанувальниці гарної біжутерії могли не тільки помилуватися, а ще й приміряти прикраси Наталії Притули і піти додому не з пустими руками, а з подарунками. А від виставок творів Альбіна Гавдзинського у захваті були всі відвідувачі. Так, постійна виставка будівництва Каховської ГЕС і Нової Каховки привертає особливу увагу гостей міста, які з зацікавленістю знайомляться з історією великого будівництва минулого століття. Виставка, яка була відкрита до 50-річчя картинної галереї «В ювілей з любов’ю» захоплює новокаховчан і змушує заходити в картинну галерею знову і знову.


Відділ культури і туризму
Письмо редактору | Версия для печати | Наверх