Новая Каховка» Новости» Сольний концерт Дар’ї Цапко
2018-05-14 | Администратор|

Сольний концерт Дар’ї Цапко

07 травня 2018 року на базі комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв» відбувся сольний концерт учениці вокально-хорового відділу Дар’ї Цапко (викладач Лариса Буліченко).
Концертно-виконавська діяльність - важлива частина творчої роботи. Вона є логічним завершенням всіх репетиційних і педагогічних процесів. Публічний виступ викликає у виконавця особливий психологічний стан, що визначається емоційною піднесеністю, схвильованістю. Сценічне виступ - це радість від спілкування з публікою, творче натхнення і професійний ріст.
Музика з самого дитинства звучала в родині Даринки. А в 2011 році її батьки - Олена Олексіївна та Петро Іванович привели доньку в школу мистецтв до педагога Лариси Олександрівни. Саме вона відкрила дівчинці двері в світ музики і пісні, супроводжуючи її всі ці роки.
Незважаючи на свій юний вік, Дарина багато чого досягла. Вона бере активну участь в концертно-просвітницької діяльності школи, займається вишивкою бісером, пише картини маслом, грає на фортепіано. За останні роки неодноразово ставала переможцем міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів і фестивалів у Києві, Херсоні, Одесі, Полтаві, Миколаєві, Каховці. Найважливішими якостями характеру, які вона проявила за час навчання в школі мистецтв стали: завзятість і старанність, працьовитість і відповідальність, творче мислення і артистизм. Дарина пишається своєю національністю, любить виконувати народні пісні.
Ось така вона, сучасна молода дівчина, яка не стоїть на місці, а постійно рухається вперед, відкриваючи себе. Побажаємо ж Дарині удачі та яскравого майбутнього, набуття нових знань і навичок і, звичайно, відкриття прекрасних творчих горизонтів.


Відділ культури і туризму


Письмо редактору | Версия для печати | Наверх