Новая Каховка» Новости» Свято для ветеранів війни та праці з відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
2018-05-11 | Администратор|

Свято для ветеранів війни та праці з відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Напевно, про цей момент історії знає кожна людина і дитина в нашій країні, бо щорічно ми вітаємо і дякуємо нашим ветеранам за Перемогу, можливість насолоджуватися спокійним і мирним життям, чистим небом.
Напередодні відзначення у місті Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 07 травня 2018 року територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було організовано святковий захід із привітаннями та пригощанням для ветеранів війни та праці. Такі зустрічі – чи не єдина можливість зібратися разом та згадати тих, хто вже у кращому світі.
За традицією особисто завітав на привітання ветеранів війни міський голова Володимир Коваленко разом із головою Новокаховської міської організації ветеранів війни та праці Дмитром Папушею. Також із словами привітання звернулася до присутніх ветеранів директор територіального центру Людмила Логвінова.
Володимир Коваленко відзначив, що внесок людей, які захищали рідну землю від загарбників по-справжньому історичний. Він акцентував на важливості подібних заходів, адже «вічне не може бути забутим». Ветерани війни відмітили відкритість міського голови, зізнаючись, що Нова Каховка – одне з небагатьох міст, де їм віддають стільки поваги.
Вітали старше покоління вихованці Будинку дитячої творчості та учні загальноосвітніх навчальних закладів міста. Протягом години з вікон територіального центру на вулицю Історичну доносилося відлуння сумних балад, запальних танців. Ветерани із щирими усмішками на вустах аплодували артистам. Ті, хто міг дотягнутися до молодих талантів – заключали їх в свої обійми.
По завершенню концерту ветеранів очікував святковий стіл та солодощі від міського голови Володимира Коваленка та благодійного фонду «Нова Каховка».
Велика вдячність міському голові Володимиру Коваленко, благодійному фонду «Нова Каховка» Безп’ятій Наталі Анатоліївні за надану допомогу – великий кошик солодощів.      
Дякуємо за щедрість душі та небайдужість підприємцю Сергію Стародубцеву (фірма «Світ техніки»), який на кожне звернення позитивно відгукується і надає допомогу в організації до святкових заходів, які організовуються у відділенні денного перебування територіального центру. Постійно здійснює спонсорську допомогу для ветеранів війни.
Територіальний центр також висловлює велику подяку в організації святкового столу для ветеранів, за яким пригощали запашними рулетами та солодощами директора ТОВ «Берислав-хлібозавод» Юрія Матвійовича Тимощука.
До Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги у Другій світовій війні територіальним центром було проведено роботу щодо організації та надання із залучених та благодійних коштів грошової допомоги. Кошти надійшли на благодійний рахунок територіального центру у загальній сумі 2800,00 грн. та видані 14 ветеранам війни, учасникам бойових дій, якими опікується територіальний центр.
Висловлюємо щиру подяку керівникам, організаціям, які прийняли участь та перерахували кошти на благодійний рахунок це: ТОВ «Стоматологічна поліклініка» - 500 грн., ТОВ «Аудиторська компанія» Фінансові резерви- 1000 грн., КП Новокаховське ШЕУ – 1000 грн., Шурнюк Ю.А. - 100 грн., НК ПК міських закладів – 200 грн., ПП «Регіон» - 300 грн., міський автовокзал – 500 грн.
Милосердя й увагу до ветеранів війни необхідно виявляти не тільки під час проведення певних заходів, а й щодня. Простягнемо свою руку допомоги вже зараз… Адже для вас – це лишень краплина уваги, а для ветеранів війни – океан доброти, для вас – це миттєвий порух душі, а для них – невимовне почуття вдячності і щастя, для вас – це хвилина, а для них – останні миті, зігріті теплом вашого серця.


Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)Письмо редактору | Версия для печати | Наверх