Новая Каховка» Новости» Новокаховчани – чемпіони Всесвітньої гімназіаді
2018-05-10 | Администратор|

Новокаховчани – чемпіони Всесвітньої гімназіаді

З 2 по 9 травня 2018 року у королівстві Марокко відбулась Всесвітня літня гімназіада – змагання серед спортсменів-школярів у різних видах спорту, таких як: стрільба з луку, легка атлетика, бокс, шахи, велоспорт, фехтування, художня гімнастика, спортивна гімнастика, спортивна аеробіка, дзюдо, карате, петанк, плавання, тхеквондо, теніс, вільна, греко-римська боротьба. До складу збірної України увійшли 45 спортсменів-школярів, серед яких були і наші талановиті та перспективні спортсмени-новокаховчани: легкоатлетка Марія Горєлова (тренер Ігор Каратун) та метальник молоту Данило Федоров, (тренер Владислав Піскунов).
За підсумками змагань у стрибках в довжину Марія Горєлова із результатом 5,85 м посіла почесне перше місце! Її суперниці з Франції та Туреччини, посіли ІІ та ІІІ місця відповідно.
У метанні молота надзвичайну силу та жагу до перемоги продемонстрував Данило Федоров, який із результатом 72,38 м також виборов «золоту» нагороду! Це неймовірні виступи наших спортсменів!
Міський голова Володимир Коваленко, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Наталія Таран) щиро вітають Марію і Данила та їх тренерів Ігоря Каратуна і Владислава Піскунова з перемогою та бажаємо й надалі завоювати такі високі результати у майбутніх турнірах, кубках та чемпіонатах!


Відділ у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту
Письмо редактору | Версия для печати | Наверх