Новая Каховка» Новости» Підвищення кваліфікації
2018-04-16 | Администратор|

Підвищення кваліфікації

СНІД - синдром набутого імунодефіциту. Це захворювання викликається вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ). Вірус імунодефіциту людини послаблює імунну систему, в результаті чого організм втрачає можливість протистояти різним захворюванням.
Основною діяльністю міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради є надання психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, соціально-економічних, інформаційних і юридичних послуг сім’ям, дітям та молоді. Безпосередньо за консультацією з деяких питань до центру звертаються люди, які живуть з ВІЛ.
Фахівець із соціальної роботи 11-12 квітня поточного року прийняв участь у тренінгу який в рамках проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг в дії» організувала Херсонська міська громадська організація «Асоціація 21 століття».
Основною метою даного заходу було підвищення рівня знань та формування навиків з питань організації надання та забезпечення сталого фінансування соціальних послуг у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на місцевому рівні.
Більшість завдань дозволило перенести теоретичний досвід на практику і змоделювати ризики, які можуть бути пов’язані з безвідповідальністю ВІЛ-негативних або ВІЛ-позитивних людей. Учасники тренінгу дізналися про загальні питання ВІЛ і СНІДу в світі, а також основні принципи ВІЛ-діагностики, лікування і профілактики. Особливу увагу було акцентовано на важливості консультацій і профілактики ВІЛ-інфекції.
Здобутий досвід в подальшому допоможе фахівцям бути більш активними та впевненими у правильності вирішування багатьох питань даного напрямку.


Міський центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх