Новая Каховка» Новости» Про перевірку цільового використання коштів при народженні дитини
2018-04-13 | Администратор|

Про перевірку цільового використання коштів при народженні дитини

Народження нового життя це найдивніше диво на землі. Коли в родині з’являється малюк, батьки зобов’язанні створити необхідні умови для повноцінного та гармонійного розвиту дитини. У більшості сімей батьки належним чином створюють умови для проживання дитини та піклуються про маля. Але є випадки, коли батьки зловживають спиртними напоями, недостатньо приділяють уваги дитині та безвідповідально ставляться до виконання батьківських обов’язків.
Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради є спеціальним закладом, що проводить на території міста соціальну роботу. На спеціалістів центру покладено контроль за цільовим використанням коштів при народженні дитини.
Під час відвідування сімей з дітьми, які отримують державну соціальну допомогу при народженні дитини, працівниками центру складається акт оцінки потреб сім’ї, де вказуються умови, які створені для виховання та розвитку дитини, перевіряється наявність у дитини харчування та одягу відповідно до віку та сезону, наявність засобів гігієни, візка та ліжка.
Станом на 12 квітня 2018 року фахівцями із соціальної роботи здійснено 70 вибіркових обстежень сімей з метою контролю за цільовим використанням допомоги сім’ям з дітьми. Встановлено, що в 67 обстежених сім’ях батьки задовольняють потреби дітей відповідно віку та використовують соціальні виплати за призначенням а в трьох родинах батьки недостатньо уваги приділяють вихованню дітей, тому їх було поставлено на облік центру. Адже безвідповідальне ставлення до виконання батьківських обов’язків може призвести до негативних наслідків а саме, втручання суб’єктів соціальної роботи та позбавлення батьківських прав.
Дані перевірки будуть і надалі проводитися відповідно до плану роботи центру.


Міський центр соціальних служб д
ля сім’ї, дітей та молоді

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх