Новая Каховка» Новости» Акція «Великоднє дерево» у Дніпрянській школі
2018-04-11 | Администратор|

Акція «Великоднє дерево» у Дніпрянській школі

Великдень – одне з найсвітліших та найрадісніших свят, яке впродовж багатьох поколінь вшановують українці. Витоки цього свята сягають глибини не віків, а тисячоліть! Серед найбільш відомих та вишуканих символів Великодня, поряд з паскою, є писанка – символ відродження природи, нового життя, Воскресіння Ісуса Христа.
6 квітня, напередодні величного свята учні 10 класу Дніпрянської школи прикрасили декоративну арку на подвір’ї Свято-Введенського храму.   Сувенірні писанки виготовляли учні з 1 по 11 клас. З великим задоволенням до цієї акції приєдналися батьки та вчителі. Керували роботою вчитель праці Марія Мельниченко, педагог-організатор Тетяна Богачук та заступник директора з виховної роботи Раїса Фединяк.
Кожен учасник акції заздалегідь готувався до цієї важливої справи, бо створювати писанку потрібно лише з хорошими думками та позитивним настроєм. Хоча процес розпису непростий, та кожен школяр, поринувши у вир фантазії, докладав максимум зусиль. Незвичайні, яскраві, чарівні, барвисті... Як ще можна описати красу, яка випромінюється від створених великодніх писанок? Учні школи переконані, що їхні писанки - найкращі, адже творили вони їх з любов’ю та чистим серцем. Найактивнішими учасниками акції стали учні 1-А класу. Дана акція подарувала море позитиву та святкову атмосферу усім прихожанам Свято-Введенського храму.
Акція «Великоднє дерево» стала вже традиційною не тільки для школярів, а й для всіх мешканців Дніпрян, які приходять у Великодні свята на подвір’я Свято-Введенського храму.


Раїса Фединяк,
заступник директора з виховної роботи
Дніпрянської школи

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх