Новая Каховка» Новости» Участь у обласному заході «Писанковий сад»
2018-04-10 | Администратор|

Участь у обласному заході «Писанковий сад»

5 квітня у Потьомкінському сквері м. Херсон відбулася культурно-просвітницька акція «Писанковий сад». Цього року до участі долучилися майстри і творчі колективи з усіх районів області та м. Херсон. Усі, хто завітав цього дня на свято, мали можливість взяти участь у майстер-класах від кращих майстрів народної творчості, придбати подарунки для своїх рідних, послухати українських пісень та долучитися до святкового дійства, присвяченого святу Великодня.
Від нашого міста у акції прийняли участь сім майстринь декоративно-прикладного мистецтва, бібліотечні та клубні працівники, які представили свої вироби та залучилися до прикрашання писанкового дерева від нашого міста. А учасники Народної вокальної студії «Джерела» подарували пісні про свято Великодня та любов до України. Колектив отримав грамоту від організаторів заходу - Херсонського обласного Центру народної творчості Департаменту культури, туризму і курортів Херсонської обласної державної адміністрації.
А головне - захоплені відгуки глядачів та щасливі очі дітей, які долучилися до стародавніх традицій розпису писанок, прикрашання пасхальних дерев. Це і є відродженням кращих традицій нашого народу.


Відділ культури і туризму
Письмо редактору | Версия для печати | Наверх