Новая Каховка» Новости» Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів
2018-04-06 | Администратор|

Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів

З 29 березня по 1 квітня 2018 року відбувся головний старт для молодих кікбоксерів. На Київщині провели чемпіонат України 2018 року з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів (всі розділи). Жага до перемоги на національному рівні зібрала під одним дахом представників 23 областей і міста Києва. Загалом це 1241 учасник зі 115 клубів.
У складі збірної команди Херсонської області наше місто представляло два спортивних клуба СК «Акцент» та СК «Торнадо». За результатами змагань команда Нової Каховки виборола: 1 золоту (Артим Кирило), 5 срібних (Маломуж Дар’я, Байрамов Давид, Тиркало Дмитро, Шляхова Діана, Хмара Аліна) та 8 бронзових нагород (Маломуж Глєб, Хмельов Микола, Бабак Денис, Гаранько Руслан, Кісіль Андрій, Попов Сергій, Хмара Аліна).
Адміністрація міської федерації кікбоксингу WAKO в Новій Каховці вітає переможців та призерів змагань! Бажає їм міцного здоров’я, натхнення, вдалих тренувань та виступів!
Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради також вітає спортсменів та їх тренерів із вдалим виступом на змаганнях, бажаємо нових перемог на турнірах, кубках та чемпіонатах.


Відділ у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх