Новая Каховка» Новости» Підсумки діяльності Новокаховської ОДПІ з питань наповнення бюджетів усіх рівнів за І квартал 2018 року
2018-04-06 | Администратор|

Підсумки діяльності Новокаховської ОДПІ з питань наповнення бюджетів усіх рівнів за І квартал 2018 року

Новокаховська ОДПІ повідомляє про підсумки роботи за І квартал 2018 року. Так, за результатами проведеної роботи щодо наповнення бюджетів встановлено наступне:
- фактичні надходження до державного бюджету за січень-березень 2018 року склали 183,4 млн.грн., що на 65,9 млн.грн. більше аналогічного показника минулого року;
- фактичні надходження до місцевого бюджету за січень-березень 2018 року склали 226,6 млн.грн., що на 97,8 млн.грн. більше аналогічного показника минулого року.
У структурі надходжень до державного бюджету за І квартал 2018 року найбільш питому вагу склали надходження від сплати наступних податків:
- податок на додану вартість – 46,3 %, або 84,9 млн.грн.;
- податок на доходи фізичних осіб – 23,4 %, або 42,9 млн.грн.;
- податок на прибуток – 11,9 %, або 21,9 млн.грн.;
- військовий збір – 7,3 %, або 13,3 млн.гривень.
У структурі надходжень до місцевого бюджету за І квартал 2018 року найбільш питому вагу склали надходження від сплати наступних податків:
- податок на доходи фізичних осіб – 56,8 %, або 128,7 млн.грн.;
- плата за землю юридичних осіб – 11,9 %, або 26,9 млн.грн.;
- єдиний податок фізичних осіб – 9 %, або 20,5 млн.грн.;
- акцизний збір – 3,4 %, або 7,6 млн.грн;
- плата за землю фізичних осіб – 2,1 %, або 4,8 млн.грн.;
- єдиний податок юридичних осіб – 2,1 %, або 4,7 млн.гривень.
Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 174,6 млн.грн., що на 87,3 млн.грн. або на 100,1 відс. більше аналогічного показника минулого року.
Таких показників вдалося досягти завдяки підвищенню рівня добровільної сплати податків і налагодженню партнерських стосунків між владою і бізнесом, податковою службою і платниками.

За три місяці Новокаховською ОДПІ надано більше 10 тисяч адміністративних послуг громадянам

Новокаховською ОДПІ за січень-березень 2018 року було розглянуто 10,9 тис. звернень, в т.ч. 5,7 тис. звернень, розглянуті Центром обслуговування платників.
Новокаховською ОДПІ щодня надаються адміністративні послуги з різних податкових питань. Переважна більшість громадян звернулись стосовно видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, а саме - 4167. 4106 платників звернулись з питання отримання довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків. 456 платників скористалися можливістю переходу на спрощену систему оподаткування – плату єдиного податку.

Свідоме декларування доходів та сплата податків – це вірний шлях до побудови європейського суспільства!

З 01 січня п.р. стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом минулого року, до якої долучилися відомі спортсмени Нової Каховки.
Так, 29 березня 2018 року з метою подання декларації про майновий стан і доходи до Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області завітали заслужений тренер України з легкої атлетики (метання молоту) Едуард Піскунов та чемпіон Європи серед юніорів з легкої атлетики (метання молоту), член ІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор, чемпіон Європи, призер чемпіонату світу, чемпіон України, член юніорської збірної команди України, кандидат у майстри спорту з легкої атлетики – Гліб Піскунов.
Начальник Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області Галина Серебрянська в затишній обстановці довела до відома спортсменів, що свідоме декларування доходів та сплата податків – це вірний шлях до побудови європейського суспільства. Декларування доходів - це: виконання громадянами свого конституційного обов’язку; індивідуальний внесок у добробут держави; реалізація права громадян на податкову знижку. Окрім цього, повідомила про можливість безкоштовного отримання електронного цифрового підпису для подання декларації в електронному вигляді на що спортсмени погодились залюбки.
«Зайняття спортом займає дуже багато часу. Це великий плюс, що є така послуга, як надання податкової звітності в електронному вигляді. З електронним цифровим підписом є можливість надати декларацію з будь-якого куточка земної кулі. Цей спосіб надання звітності особливо підходить таким активним людям, як ми, які постійно знаходяться на змаганнях» - зазначив Едуард Юрійович.
Отримавши електронний цифровий підпис спортсмени висловили свою громадянську позицію щодо щорічного декларування майнового стану та доходів, та зазначили, що кожна людина повинна розуміти важливість такої справи, адже декларування - конституційний обов’язок кожного громадянина.
Наприкінці зустрічі податківець побажала спортсменам нових досягнень та перемог.
Також на днях у Центрі обслуговування платників Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області проведена інформаційно-просвітницька акція «Декларування доходів - індивідуальний внесок у добробут місцевих громад», у якій прийняв участь депутат Новокаховської міської ради та відомий новокаховчанин Сергій Хоменко.
Своїм особистим прикладом закликав новокаховчан до високої культури сплати податків та виконання громадянського обов’язку перед державою.
«Добровільне виконання громадянами своїх податкових зобов’язань свідчить про зрілість суспільства, високий рівень громадянської відповідальності, є запорукою своєчасного наповнення бюджетів усіх рівнів та сприяє зміцненню економічного стану держави загалом», - зазначила начальник Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області Галина Миронівна Серебрянська.
Окремо податківець наголосила на тому, що наповнення місцевих бюджетів дозволяє забезпечувати стабільність у фінансуванні освіти, медицини, інших секторів бюджетної сфери. «Кошти направляються на соціально-побутові потреби міста та реалізацію програм соціального та економічного розвитку. Тому, на моє переконання, турбуючись про власний добробут, закликаю новокаховчан проявити сумлінність та виконати свій обов’язок перед державою, вчасно подавши декларацію про доходи, отримані минулого року, надалі сплативши податки» - нагадує Галина Серебрянська.

Довідково: Станом на 01.04.2018 громадяни Нової Каховки подали до Головного офісу Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області 96 декларації про майновий стан і доходи за 2017 рік. Новокаховчани самостійно задекларували доходи у сумі 3391,1 тис. грн. та визначили 233,7 тис. грн. податкових зобов’язань до сплати.Декларування доходів громадян – 2018

З метою формування у суспільства свідомого й відповідального ставлення до процесу декларування доходів та офіційного працевлаштування Головне управління ДФС у Херсонській області вперше презентує театральну міні-виставу «Податкові манси». Її автором став відомий херсонець, журналіст, кінематографіст, лауреат понад 20-ти міжнародних і телевізійних фестивалів та письменник - автор 16 книжок поезій і прози - Анатолій Марущак. Сценарій до сюжету спеціально написаний для проведення кампанії «Декларування доходів громадян - 2018» у Херсонській області. Прем’єру театральної постановки виконав зірковий склад акторів та музикантів Херсонського обласного академічного музикально - драматичного театру ім. М. Куліша.
Інформаційний зміст сюжету стане податковою візиткою театральної Херсонщини під час проведення XX ювілейного Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» у травні 2018 року.
Переглянути та скачати відеоролик «Податкові манси» можна на веб-сторінці ДФС у Херсонській області за посиланням https://www.facebook.com/sfs.kherson/videos/1630739890343032/ або на субсайті територіальних органів ДФС у Херсонській області за посиланням http://kherson.sfs.gov.ua/media-ark/videogalereya/prezentatsii-ta-inshi-materiali/4512.html .

Новокаховська ОДПІ повідомляє про режим роботи ЦОП у святкові та вихідні дні

7 квітня 2018 року — робочий день до 13 год. 00 хв.;
8, 9 квітня 2018 року — вихідні дні.


Новокаховська ОДПІ

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх