Новая Каховка» Новости» Концерт-імпровізація «Від класики до джазу»
2018-03-13 | Администратор|

Концерт-імпровізація «Від класики до джазу»

05 березня 2018 року на базі комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв» відбувся шкільний концерт-імпровізація «Від класики до джазу».
В концерті прийняли участь учні та викладачі вокально-хорового, фортепіанного, народно-духового, струнно-смичкового та театрально-хореографічного відділів.
Розпочав концерт виступ дитячого вокального ансамблю (керівник Гребенюк О.І., концертмейстер Полякова Т.В.) з піснею про маму, якою діти привітали всіх жінок з наступаючим святом 8 Березня!
Ведуча концерту - Тетяна Задорожна легко, в невимушеній обстановці, розповідала про стилі музики, композиторів та вела бесіду з глядачами. В концерті лунали джазові обробки О.Саратського та інших авторів у виконанні викладачів Ольги Ейсмонт, Анжеліки Гармаш, Тетяни Полякової, Тетяни Задорожної, Людмили Подакової, учениці Анастасії Юрченко (викладач Буліченко Л.О.).
Також в заході прийняли участь наймолодші учні фортепіанного відділу Матвій Білолипецький (викладач Тишкова Н.В.), Микита Слушаєв (викладач Полякова Т.В.) вони заграли веселі композиції сучасних авторів. Крістіна Богомазюк та Бочарова Олександра (викладач Качан Л.І.) підготували джазові композиції на синтезаторі, Андрій Савченко заграв на саксофоні «Колискову» (викладач Ткач Ф.В.), Марія Пархомчук (викладач Воропай Н.І.) порадувала глядача грою на бандурі, учні вокально-хорового відділу Ткач Катерина та Данилевська Поліна (викладач Черняєва О.В., концертмейстер Качинська А.І.) заспівали ліричних і сучасних пісень, викладач Наталія Тишкова заграла зі своїми учнями Катериною Паламарчук та Катериною Мельник всесвітньо відомі композиції. Даніїл Грай (викладач Задорожна Т.Ю.) показав свою майстерність виконанням на фортепіано твору М.Дворжака «Джазовий етюд». Ансамбль танцю «Первоцвіт» (керівник Ющенко М.А.) виконав хореографічну імпровізацію на музику Лі Рума «Мрія».
А на останок випускник народно-духового відділу нашої школи, викладача Подакової Л.М., нині студент IV курсу Херсонського музичного училища Олег Гузенко, блискучо заграв бравурні композиції на акордеоні.


Відділ культури і туризму

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх