Новая Каховка» Новости» Роздуми Катерини Гончаренко
2018-03-06 | Администратор|

Роздуми Катерини Гончаренко


Наприкінці лютого в картинній галереї ім. А.С.Гавдзинського відкрилась персональна виставка Катерини Гончаренко «Роздуми», яка працюватиме до кінця березня. Це вже третя виставка Катерини, яку бачать шанувальники живопису в залах картинної галереї. Протягом двох років ми показували глядачам напрацювання молодої художниці, створені в студентські роки. В цій експозиції роботи минулих років доповнені сучасними. Як каже Катерина, вона хоче закрити той цикл своєї творчості і подумує приступити до створення новітньої сторінки.
Виставка дуже різноманітна, багата в жанровому плані – пейзажі як міські, природні так і сільські; різнокомпозиційні натюрморти; портрети етюдні і закінчені з яскраво відображеними характерами натурниць; ню.
На презентації виставки молода, але дуже талановита, з високим потенціалом мисткиня дала нам надію незабаром подарувати шанувальникам її нову виставку портретів. Буде дуже цікаво спостерігати за творчим зростом вже не студентки Національної Академії образотворчого мистецтва та архітектури, а досвідченої художниці Катерини Гончаренко.


Відділ культури і туризмуПисьмо редактору | Версия для печати | Наверх