Новая Каховка» Новости» Про участь в кущовій нараді у м.Каховка
2018-03-06 | Администратор|

Про участь в кущовій нараді у м.Каховка

26 лютого 2018 року в місті Каховка Департаментом агропромислового розвитку Херсонської державної адміністрації в Будинку культури відбулася кущова нарада з питань державної фінансової підтримки сільськогосподарських підприємств у 2018 році та впровадження екологічного виробництва на агропідприємствах області.
Даний захід організовано Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації.
Від виконавчого комітету Новокаховської міської ради було делеговано головного спеціаліста відділу галузей економіки з питань сільського господарства Гладарєву Олену Данилівну, а також прийняли участь в зазначеному заході головний економіст Дочірнього підприємства «Дніпрянської аграрної фірми ім. Солодухіна» Ковалик Антоніна Володимирівна, голова асоціації фермерів м. Нова Каховка Цеацура Юрій Іванович.
Мета: опрацювання питань державної фінансової підтримки сільгосппідприємств у 2018 році та впровадження екологічного виробництва на агропідприємствах області.
На зазначеній нараді розглядалися питання щодо основних напрямків державної фінансової підтримки сільгосппідприємств у 2018 році, зокрема розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і наглядів за ними. Виробництво екологічно чистих мікродобрив, відновлення родючості ґрунту і підвищення врожаю сільськогосподарських культур та родючості зрошуваних ґрунтів, а також юридичне оформлення прав власності, використання нерухомого майна та інших речових прав (оренда).
У заході взяли участь представники Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Каховської районної державної адміністрації, ГО «Рада жінок-фермерів Херсонщини», асоціації фермерів та землевласників, сільгосппідприємства, фермерські господарства та сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи Бериславського, Великолепетиського, Верхньорогачицького, Горностаївського, Каховського, Нижньосірогозького районів та м. Нова Каховка.


Відділ галузей економіки

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх