Новая Каховка» Новости» «Черемушки » виховують маленьких патріотів
2018-02-12 | Администратор|

«Черемушки » виховують маленьких патріотів

Патріотизм – серцевина людини,
основа її активної позиції.
В.О. Сухомлинський

7 лютого 2018 року в ДНЗ ясел-садка №8 Новокаховської міської ради (завідувач Тихонова З.М.) відбувся захід патріотичного спрямування, результат проектної діяльності, з дітьми старшої групи №4 (вихователь Білоус Л.Л.) «Хочемо ми в мирі жити і добро творити».
Патріотичне виховання було завжди невід’ємною складовою виховного процесу. У сьогоднішніх умовах воно набуває особливої актуальності, нового звучання. Педагогічні працівники нашого закладу приділяють особливу увагу формуванню патріотичних почуттів у період надзвичайно активного розвитку дитини.
Ми розуміємо, що світ тримається на добрих та гарних вчинках. Тому на захід було запрошено благородну людину з чуйним, добрим серцем: волонтера Афанасьєва Олександра Івановича. Під час заняття діти показали свої знання про державні та народні символи України, про військові професії, класифікували предмети, працювали за мнемотаблицями під час вивчення вірша, розв’язували кросворд, робили звуковий аналіз слів та інше. Особливо зворушливою була розповідь Олександра Івановича про мужність, патріотизм, відданість своїй справі наших захисників Вітчизни, та відео-сюжет про танкові війська. А чуттєве виконання пісні «Україна моя», викликало почуття гордості за свою рідну неньку - Україну !
В рамках проекту діти разом з батьками та педагогами підготували лист відео-звернення до бійців, що перебувають у зоні проведення АТО, малюнки, поробки, теплі речі та смаколики. Таким чином, ми проявили таку невеличку, але щиру свою   повагу, вдячність, турботу до людей, що боронять нашу Державу.

Завідувач ДНЗ я/с №8
Тихонова З.М.Письмо редактору | Версия для печати | Наверх