Новая Каховка» Новости» Чужої біди не буває
2018-02-08 | Администратор|

Чужої біди не буває

Люди бояться змін над якими вони не владні, хоча зміни це постійний, безперервний процес в нашому житті. Але інколи вони бувають настільки болючими та є сильною травматичною подією, яку ніхто не планував і вона надійшла, як стихійне лихо.
Внутрішньо переміщені особи – це люди, які втратили свій дім, а значить, втратили стабільність, безпеку і попереднє життя та потребують допомоги при адаптації до нових умов життя.
Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради не знаходиться осторонь від сімей даної категорії.
Наразі наявна соціальна підтримка внутрішньо переміщених осіб, включаючи домашні візити, надання допомоги у вирішенні соціальних та соціально-побутових проблем, здійснення оцінки потреб. В 2017 році була відвідана 61 родина та складено оцінку потреб сім’ї на 106 дітей. Потреби дітей задовольняються в повному обсязі, складні життєві обставини в жодній родині не виявлено.
Завдяки співпраці Херсонського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з Угорською Екуменічною Службою наприкінці першого кварталу 2018 року очікується гуманітарна допомога переселенцям з Донецької, Луганської та АР Крим які проживають на території Новокаховської міської ради.
Робота в даному напрямку триватиме і надалі.


Міський центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх