Новая Каховка» Новости» Мелодія дитинства у Дніпрянській школі
2018-02-06 | Администратор|

Мелодія дитинства у Дніпрянській школі

Забута мелодія дитинства. Для кожного вона звучить по-різному. Для    одних – вона весела та безтурботна, для інших – трепетна і ніжна. Але для всіх – рідна та неповторна і неодмінно пов’язана зі школою.
Прозвучала знайома до болю пісня, і велика щира радість ожила у святковій залі Дніпрянської школи 3 лютого. Це означало лише одне – він знову прийшов, той довгоочікуваний радісний вечір - вечір зустрічі шкільних друзів. Щороку школа гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на свято-зустріч. І цей рік не є винятком. Сюди прийшли випускники-ювіляри, щоб зустрітися зі шкільними друзями і вчителями. В цей день стежки випускників злилися в одну-єдину, яка повернула їх у дитячі, юнацькі роки, привівши до храму науки, до рідної школи.
Підготували і провели свято педагоги-організатори школи Олена Храпанова та Тетяна Богачук. Доцільно вплелася у захід і презентація, яку створила заступник директора з виховної роботи Раїса Фединяк. Окрасою зустрічі став виступ вокального колективу «Дніпрянські дзвіночки» (керівник Олена Храпанова), танцювальних колективів «Пелюстки» та «Перлина» Дніпрянського будинку культури (керівник Ольга Артюх). А які чудові пісні виконали самі випускники Сергій Стаценко та Юрій Бруй під акомпанемент гітари.   Свої акторські здібності випускники продемонстрували у театрі-експромті, під час якого вони пригадали шкільні роки та стали справжніми акторами.
Хочеться подякувати випускникам-ювілярам за їх участь, підтримку та увагу. Пам’ятайте! Ви завжди бажані гості у нашій школі. До нових зустрічей!


Заступник директора з виховної роботи
Дніпрянської школи Раїса Фединяк

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх