Новая Каховка» Новости» Круглий стіл «Впрвадження аграрних розписок у Херсонській області»
2018-02-05 | Администратор|

Круглий стіл «Впрвадження аграрних розписок у Херсонській області»

01 лютого 2018 року в місті Херсоні в Департаменті агропромислового розвитку Херсонської державної адміністрації в залі засідань проводився круглий стіл з сільгосптоваровиробниками та партнерами проекту «Аграрні розписки в Україні» Від виконавчого комітету Новокаховської міської ради було делеговано головного спеціаліста відділу галузей економіки з питань сільського господарства Гладарєву Олену Данилівну, а також приймав участь в зазначеному заході заступник директора Державного підприємства «Дослідного господарства «Новокаховське» Інституту рису НААН України» Соколенко Віктор Васильович.
Проект «Аграрні розписки в Україні» впроваджується IFC, членом Групи Світового банку, у партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією.
Мета проекту- покращити доступ до фінансових ресурсів малих та середніх сільгосптоваровиробників шляхом запровадження в Україні фінансового інструменту «аграрні розписки».
Основні партнери проекту: органи державної влади (Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство юстиції України); приватний сектор (постачальники матеріально-технічних ресурсів, банки, зернотрейдери); міжнародні організації.
Основні споживачі послуг- малі та середні сільгосптоваровиробники.
В результаті роботи Проекту малі та середні сільськогосподарські товаровиробники отримають ефективний інструмент, що сприятиме залученню додаткових фінансових і матеріально-технічних ресурсів за рахунок прозорості відносин з кредитором та здешевлення процедури оформлення у порівнянні з існуючими інструментами.
Для більш детальної інформації про Проек «Аграрні розписки в Україні» відвідайте, будь ласка, веб-сторінку:
htth://www.swiss-cooperation.admsn.ch/ukraine/».


Відділ галузей економіки

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх