Новая Каховка» Новости» Захід «Зимовий День здоров’я» у ДНЗ ясел-садка № 8 «Черемушки» – справжнє свято для малюків
2018-02-05 | Администратор|

Захід «Зимовий День здоров’я» у ДНЗ ясел-садка № 8 «Черемушки» – справжнє свято для малюків

З 25 січня по 2 лютого 2018 року в ДНЗ ясел-садка № 8 «Черемушки» Новокаховської міської ради (завідувач Тихонова З.М.) проводились сучасні зимові розваги.
День здоров’я у дитячому садку несе важливе значення у повноцінному всебічному розвитку дошкільників.
Щодня з малятами проводиться ранкова гімнастика, загартувавння, прогулянки, рухливі ігри, здоров’язбережувальні технології тощо. Справжнім святом для вихованців став так званий «Зимовий День здоров’я» в дошкільному закладі.
Крім того, в кожній віковій групі пройшли спортивні свята та розваги - це завжди цікаві пізнавальні заходи, які приносять масу позитивних емоцій і переживань у дітей, виховують особистісні якості дошкільника, наприклад, такі як: цілеспрямованість, увагу, командний дух, дбайливе ставлення до здоров’я та інші. Заслуговують на увагу проведені зимові розваги з дітьми раннього та молодшого віку: «Маленькі зайченята на зимовій прогулянці», «В гості до сніговика Олофа», «Кришталева зимонька». Змістовно та цікаво пройшли в старших та середніх групах свята: «Зимонька сніжком чарує - здоров’я дарує!», «Зимові забави», «Кольорові крижинки».
Нескінчена дитяча енергія вимагає активних і пізнавальних ігор, тільки тоді спорт і здоровий спосіб життя стане для дітей щоденним захоплюючим заняттям. Зимовий сніг приніс дітям багато радощів та задоволень від катання на санчатах, ігор зі сніжками, ліплення снігової баби, малювання різнокольоровими фарбами на сніжку та інших.


ДНЗ я/с № 8 «Черемушки»

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх