Новая Каховка» Новости» «Мова барвиста, мова багата, рідна і тепла як батьківська хата» (В. Гринько)
2017-11-13 | Администратор|

«Мова барвиста, мова багата, рідна і тепла як батьківська хата» (В. Гринько)

Працівники ЗДО ясел-садка №8 Новокаховської міської ради (завідувач Тихонова З.М.) долучилися до написання цьогорічного диктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Для нашого колективу цей захід не вперше. Третій рік поспіль працівники закладу збираються разом і беруть участь у акції, мета якої є не перевірка грамотності, а символ єднання, солідарності з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили рідною мовою і зберегли її для нащадків. Заслуговує на увагу, що у цьому році до педагогів приєдналися і працівники технічної служби закладу.
До Дня української писемності та мови залучилися і наші вихованці. В старших групах пройшли тематичні заняття з розвитку мовлення та культури мовленнєвого спілкування, хвилинки поезії, на яких діти декламували вірші. Цікавою та продуктивною була вікторина «Подорож українськими казками». У другій половині дня відбувся клуб «Калинонька» за парціальною програмою «Україна – твоя Батьківщина» на тему « У біленькій хатині є маленька дитина». Для батьків були надані рекомендації «Українська мова - це національна мова», «Мовленнєвий кодекс родини»та інші, запропоновані вірші для розучування разом з дітьми.
Таким чином, усі учасники навчально-виховного процесу вдосконалили зв’язне мовлення та інтонаційну виразність рідної мови, поповнили та активізували   словниковий запас. Саме такі заходи об’єднують націю, виховують патріотичні почуття і любов до рідної Батьківщини.


Адміністрація ЗДО я/с №8


Письмо редактору | Версия для печати | Наверх