Новая Каховка» Новости» Інформація управління НС та ЦЗН
2017-11-10 | Администратор|

Інформація управління НС та ЦЗН

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Новокаховської міської ради нагадує, що місто Нова Каховка є зоною ризику виникнення надзвичайних ситуацій.
До найбільш небезпечних надзвичайних ситуацій , які можуть виникнути на території міста, відносяться руйнування гребель водосховищ Дніпровського каскаду.

В зону катастрофічного затоплення потрапляють   території м. Нова Каховка, смт. Дніпряни, с. Нові Лагері с. Корсунка.

Для інформування та оповіщення у сфері цивільного захисту в області функціонує регіональна система централізованого оповіщення, за допомогою якої проводиться оповіщення органів влади, формувань цивільного захисту та населення.

Необхідно кожному пам’ятати, що повідомлення про загрозу або виникнення небезпечних подій (аварій, катастроф, стихійних лих) здійснюється за допомогою радіомовлення, телебачення та інших засобів масової інформації.
Перед терміновою інформацією передається сигнал цивільного захисту “УВАГА ВСІМ” – попереджувальний голосовий або звуковий сигнал про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, який розповсюджується за допомогою уривчастого звучання електросирен, частих гудків підприємств, ударів у дзвони культових споруд, інші металеві предмети, трансляцією в мережі радіомовлення і телебачення спеціальної фонограми.
Звучання попереджувального сигналу “УВАГА ВСІМ” триває не менше   5 хвилин.
Повідомлення включають інформацію про характер та місце виникнення надзвичайної ситуації, зону можливого ураження, порядок дій населення, види захисту тощо.
Тривалість доведення повідомлень, що передаються мережами радіомовлення і телебачення, не менше 5 хвилин та за необхідності повторюються через 10-15 хвилин.

При отриманні інформації про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій зберігайте спокій, не допускайте паніки. Вимкніть домашні електроприлади, газові плити, приготуйте документи, речі першої необхідності, сповістіть сусідів про одержану інформацію. Допоможіть хворим та людям похилого віку. Будьте готові до евакуації в безпечні місця.

Тримайте включеними пристрої радіомовлення, телебачення, інші засоби телекомунікацій та надалі дійте відповідно до вказівок місцевих органів цивільного захисту.

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх