Новая Каховка» Новости» «Треба, щоб мову ви вчили і знали, правильно нею усі розмовляли»,- під таким гаслом пройшов у Дніпрянській школі традиційний День української писемності та мови
2017-11-10 | Администратор|

«Треба, щоб мову ви вчили і знали, правильно нею усі розмовляли»,- під таким гаслом пройшов у Дніпрянській школі традиційний День української писемності та мови

«Треба, щоб мову ви вчили і знали, правильно нею усі розмовляли»,- під таким гаслом пройшов у Дніпрянській школі традиційний День української писемності та мови. Долучилися до свята учні 3-11 класів та педагогічні працівники.
У кожному класі вчителі провели інформаційні хвилинки «Мова – це диво, з нею людина розумна й щаслива», на яких познайомили дітей з історією свята, його значимістю.

У 6 класі цікаво пройшла мовознавча гра «Ну, що б, здавалося, слова…? А серце б’ється, ожива, як їх почує». Учні демонстрували вміння володіти українським словом: складали прислів’я, добирали афоризми. Найбільш активними учасниками були Назаров Владислав, Назарова Ангеліна, Караван Марія, Бартащук Даниїл, Федотов Олег, Зайцева Олександра, Рибак Анна, Венжега Софія. Захід пройшов цікаво й корисно.
Учні старших класів та вчителі продемонстрували духовний зв’язок з народом України, написавши Всеукраїнський радіодиктант національної єдності «Наші пісні».

Найкращі мовознавці школи взяли участь у І етапі Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика. Дітям було цікаво перевірити свої знання та вміння володіти рідним словом.

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх