Новая Каховка» Новости» Про щорічний Всеукраїнський конкурс "До чистих джерел"
2017-11-09 | Администратор|

Про щорічний Всеукраїнський конкурс "До чистих джерел"

19 жовтня 2017 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України стартував щорічний Всеукраїнський конкурс "До чистих джерел".
До участі запрошуються всі не байдужі до діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України.
Конкурс має на меті розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив.

Учасниками Всеукраїнського конкурсу "До чистих джерел" можуть бути сільські, селищні та міські ради, колективні та індивідуальні земле- і водокористувачі, установи, підприємства усіх форм власності, загальноосвітні професійно-технічні, позашкільні та вищі навчальні заклади, засоби масової інформації, громадські організації, окремі громадяни, які надіслали до Конкурсної комісії відповідно оформлені матеріали з підсумками своєї діяльності у сфері охорони та оздоровлення водних об’єктів України.

Переможці будуть нагороджені цінними призами.
Матеріали на Конкурс надсилається на електронну та поштову адреси Мінприроди України до 01 грудня 2017 року:
електронна адреса: dzherela@menr.gov.ua;
поштова адреса:
03035 м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського, 35. Мінприроди України, з поміткою "На Всеукраїнський конкурс "До чистих джерел".
Роботи надіслані лише на паперових носіях не будуть допущені до розгляду Конкурсною комісією.Письмо редактору | Версия для печати | Наверх