Новая Каховка» Новости» Зліт юних аграріїв Херсонщини
2017-11-09 | Администратор|

Зліт юних аграріїв Херсонщини

8 листопада 2017 року на базі Херсонського державного аграрного університету відбувся обласний етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Нову Каховку представила команда Станції юних натуралістів Новокаховської міської ради (в. о. директора Голованова Р. Я.) на чолі з керівником Скрабуновою І. О. до якої увійшли вихованці гуртка "Основи біології": Краснобородько Марія, учениця 11 класу ЗОШ № 1 Новокаховської міської ради (директор Зуйко О. М.) та Шевченко Анастасія, учениця 8-Б класу ЗОШ № 6 Новокаховської міської ради ( директор Гайсенюк Л. М.)

У рамках зльоту учасники взяли участь у виставці-презентації досягнень трудових аграрних об’єднань. Відвідувачі дуже цікавились та куштували нашу продукцію: виноград сорту молдова, зимові груші, плоди зизифуса та хурми віргінської. На виставці були також представлені кореневі бульби батату, саджанці зизифуса та люфа (губка рослинна).


Вихованці захистили дослідницьку роботу на тему:
«Досвід вирощування морозостійких сортів винограду в Херсонскій області (деякі столові та технічні сорти)»
За підсумками зльоту команда зайняла почесне ІІІ місце.

Дуже важливо, щоб наші діти і наша молодь росли з усвідомленням того, що вони живуть на землі, яку повинні оберігати і всіляко доглядати за нею, докладали зусиль для розвитку сільського господарства Херсонщини.


Письмо редактору | Версия для печати | Наверх