Новая Каховка» Новости» Патронат над дитиною - альтернативна форма виховання
2017-10-12 | Администратор|

Патронат над дитиною - альтернативна форма виховання

Турбота, любов та підтримка батьків є запорукою того, що дитина у майбутньому буде почувати себе комфортно, впевнено у будь-яких ситуаціях, адже дитинство це найважливіша пора нашого життя, цієї пори формується наш характер, моральні переконання уподобання. Важливо, щоб воно було нормальним і щасливим. Але не всі діти народжуються в родині яка повністю задовольняє їх потреби.
З метою забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками в Україні впроваджена нова форма сімейного виховання – патронатне виховання.

Патронатні вихователі – унікальна для України професія, що з’явилася в рамках соціального експерименту, початого Партнерством «Кожній дитині» у 2009 році.
Дана форма сімейного влаштування передбачає надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.

Запрошуємо до співпраці усі небайдужі родини, які готові поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки. Про більш детальну інформацію про сімейний патронат Ви зможете дізнатися, звернувшись до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради за адресою: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5, або за телефонами : 4-33-38, 5-37-58.

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх